Dictionnaire amoureux: Bretania – spotkanie Tomaszem Orłowskim

06.10 (wtorek) g. 18.00 ONLINE – ZOOMratatouille

Dictionnaire amoureux: Bretania – spotkanie Tomaszem Orłowskim, autorem książki pt. „Nasz zakochany przewodnik po Francji, czyli dyplomatyczna ratatouille” (Wyd. Rebis, 2020)

Tomasz Orłowski, wieloletni ambasador Polski we Francji i Monako oraz autor nietuzinkowego „Naszego zakochanego przewodnik po Francji”, zaprasza na wyprawę do i po Bretanii!  Jego dictionnaire amoureux prowadzić będzie szlakiem kultury, polityki, dyplomacji, kuchni i osobistych wspomnień związanych z tym niezwykłym regionem Francji.

Link do wykładu (ZOOM) – dostępny w czasie rzeczywistym prelekcji, tj. w dn. 06.10 od godz. 18.00.

Wykład odbędzie się online za pośrednictwem aplikacji ZOOM.US pod linkiem Link do wykładu (ZOOM). Warto wcześniej zainstalować sobie na komputerze/telefonie aplikację Zoom (pobierz TUTAJ) i utworzyć sobie konto, aby w momencie rozpoczęcia wykładu móc z niej korzystać po kliknięciu w powyższy link. Jeśli nie masz aplikacji Zoom, możesz też obejrzeć wykład z poziomu Twojej przeglądarki internetowej, wystarczy po kliknięciu powyższego linku anulować wyskakujące okienko uruchamiające aplikację ZOOM i wybrać opcję „Join from your browser”. Aby dołączyć do spotkania w oknie przeglądarki internetowej, należy wtedy nadać sobie jakieś imię/pseudonim i potwierdzić, że nie jest się robotem (Captcha code).